Продаю трикімнатну квартиру 103 м² на горищі з ремонтом на Тролейбусній в місті Івано-Франківськ квартира продається, продаю квартиру, продаж квартири, продам квартиру, продаж, оренда, нерухомість
Заздалегідь дякуємо Вам
за рекомендації всім кому потрібно
розмістити оголошення про нерухомість на сторінці "
Мережа Вебсайтів Нерухомості " - Івано-Франківська область.
Це безкоштовно .
Дякуємо! × Будь ласка! Повідомте продавцю чи орендодавцю, що знайшли оголошення на сторінці "
Мережа Вебсайтів Нерухомості " - Івано-Франківська область.
Дякуємо! × Увага! Ніколи не поспішайте. Перед тим, як віддати гроші за нерухомість, сім раз перевірте чи все гаразд з нерухомістю, яку вирішили купити чи орендувати.
× Основні характеристики Тип нерухомості Квартира Кількість кімнат У об'єкта три кімнати Загальна площа об'єкта нерухомості 103 метрів квадратних (1 м² ) Поверх на якому знаходиться об'єкт нерухомості Розташовано на горищі будинку Кількість поверхів у об'єкта нерухомості У будинку шість поверхів і горище Паркування транспотрних засобів Прибудинкова територія Адреса вул. Тролейбусна, 28, м. Івано-Франківськ (мапа) Продавець Оголошення видалено з переліку пропонованих
Розміщено у Мережі Вебсайтів Нерухомості 18 лютого 2021 року Оголошення видалено 30 липня 2024 року Вартість продажу нерухомості на момент видалення Ціна в іноземній валюті $30 000 за весь об'єкт нерухомості Ціна в іноземній валюті $291 за 1 м² Опис Мансарда, без ліфта, без меблів, з ремонтом
За цією адресою також пропонують Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Івано-Франківськ Продається квартира в м. Івано-Франківськ Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $73000, м. Івано-Франківськ Виставлено на продаж з 8 серпня 2022 року
У цьому районі знайдено Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $73000, м. Івано-Франківськ Виставлено на продаж з 21 липня 2024 року
Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Івано-Франківськ Продається квартира в м. Івано-Франківськ Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $75000, м. Івано-Франківськ Виставлено на продаж з 7 вересня 2022 року
Зображення-заповнювач - квартира що продається в м. Івано-Франківськ Продається квартира в м. Івано-Франківськ Об'єкт купівлі-продажу - Квартира, ціна $73000, м. Івано-Франківськ Виставлено на продаж з 8 серпня 2022 року