Об'єднані громади Івано-Франківської області

17 липня у 2020 році Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 "Про утворення та ліквідацію районів".

Згідно з документом, тепер в Івано-Франківській області шість районів, перелік і склад яких - нижче:

Пама Івано-Франківської області

Івано-Франківська область:

Івано-Франківський район - Район (з адміністративним центром у місті Івано-Франківськ) у складі територій Більшівцівської селищної (с.м.т. Більшівці, с. Дитятин, с. Жалибори, с. Загір'я-Кукільницьке, с. Кінашів, с. Кукільники, с. Курів, с. Набережне, с. Нараївка, с. Нові Скоморохи, с. Підшумлянці, с. Поділля, с. Слобідка Більшівцівська, с. Старі Скоморохи, с. Хохонів, с. Яблунів), Богородчанської селищної (с.м.т. Богородчани, с. Глибівка, с. Глибока, с. Горохолина, с. Горохолин Ліс, с. Грабовець, с. Діброва, с. Жураки, с. Забережжя, с. Іваниківка, с. Копачівка, с. Ластівці, с. Підгір'я, с. Похівка, с. Саджава, с. Старуня, с. Хмелівка), Букачівської селищної (с. Букачівська Слобода, с.м.т. Букачівці, с. Витань, с. Вишнів, с. Журавеньки, с. Зруб, с. Козарі, с. Колоколин, с. Луковець-Вишнівський, с. Луковець-Журівський, с. Посвірж, с. Чагрів, с. Чернів), Бурштинської міської, Галицької міської, Дзвиняцької сільської (с. Дзвиняч, с. Космач, с. Луквиця, с. Міжгір'я, с. Росільна), Дубовецької сільської (с. Бишів, с. Водники, с. Ворониця, с. Делієве, с. Дубівці, с. Кінчаки, с. Кремидів, с. Лани, с. Маріямпіль, с. Медуха, с. Межигірці, с. Озерце, с. Садки, с. Тумир, с. Тустань), Єзупільської селищної (с. Ганнусівка, с. Довге, с.м.т. Єзупіль, с. Побережжя, с. Стриганці), Загвіздянської сільської (с. Загвіздя, с. Підлісся), Івано-Франківської міської, Лисецької селищної (с.м.т Лисець, с. Посіч, с. Старий Лисець, с. Стебник), Обертинської селищної (с. Гавриляк, с. Гарасимів, с. Гончарів, с. Жабокруки, с. Жуків, с.м.т. Обертин, с. Олещин, с. Хотимир, с. Яківка), Олешанської сільської (с. Будзин, с. Делева, с. Долина, с. Живачів, с. Ісаків, с. Луг, с. Мостище, с. Одаїв, с. Озеряни, с. Олеша, с. Петрів, с. Підвербці, с. Сокирчин, с. Соколівка, с. Суходіл), Рогатинської міської, Солотвинської селищної (с. Бабче, с. Богрівка, с. Бойки, с. Гута, с. Кривець, с. Кричка, с. Манява, с. Маркова, с. Монастирчани, с. Пороги, с. Раковець, с.м.т. Солотвин, с. Стара Гута, с. Яблунька), Старобогородчанської сільської (с. Гринівка, с. Лесівка, с. Нивочин, с. Скобичівка, с. Старі Богородчани), Тисменицької міської, Тлумацької міської, Угринівської сільської (с. Клузів, с. Угринів), Ямницької сільської (с. Майдан, с. Нова Гута, с. Павлівка, с. Рибне, с. Сілець, с. Тязів, с. Ямниця) територіальних громад.

Верховинський район - Район (з адміністративним центром у селищі міського типу Верховина) у складі територій Білоберізької сільської (с. Барвінків, с. Біла Річка, с. Білоберізка, с. Голошина, с. Грамотне, с. Гринява, с. Довгополе, с. Кохан, с. Полянки, с. Пробійнівка, с. Сеньківське, с. Стебні, с. Стовпні, с. Устеріки, с. Хороцеве, с. Черемошна, с. Яблуниця), Верховинської селищної (с. Бережниця, с. Буковець, с. Великий Ходак, с. Верхній Ясенів, с.м.т. Верховина, с. Вигода, с. Віпче, с. Волова, с. Голови, с.Замагора, с. Ільці, с. Красник, с. Красноїлля, с. Кривопілля, с. Криворівня, с. Перехресне, с. Рівня, с. Стаїще, с. Черетів, с. Чорна Річка), Зеленської сільської (с. Бистрець, с. Буркут, с. Дземброня, с. Зелене, с. Топільче, с. Явірник) територіальних громад.

Калуський район - Район (з адміністративним центром у місті Калуш) у складі територій Болехівської міської, Брошнів-Осадської селищної (с. Брошнів, с.м.т. Брошнів-Осада, с. Кадобна, с. Креховичі, с. Раків), Верхнянської сільської (с. Болохів, с. Верхня, с. Вилки, с. Гуменів, с. Довгий Войнилів, с. Завадка, с. Збора, с. Іванкова, с. Кулинка, с. Негівці, с. Станькова, с. Степанівка), Вигодської селищної (с. Ангелівка, с.м.т. Вигода, с. Вишків, с. Ілемня, с. Кропивник, с. Лолин, с. Максимівка, с. Мислівка, с. Новий Мізунь, с. Новоселиця, с. Новошин, с. Пациків, с. Підліски, с. Пшеничники, с. Сенечів, с. Старий Мізунь, с. Шевченкове), Витвицької сільської (с. Вигодівка, с. Витвиця, с. Кальна, с. Липа, с. Лужки, с. Розточки, с. Слобода-Болехівська, с. Станківці, с. Церковна), Войнилівської селищної (с.м.т. Войнилів, с. Діброва, с. Довжка, с. Довпотів, с. Дубовиця, с. Кудлатівка, с. Лука, с. Мошківці, с. Павликівка, с. Перевозець, с. Перекоси, с. Середня, с. Сівка-Войнилівська, с. Слобідка, с. Томашівці, с. Цвітова), Долинської міської, Дубівської сільської (с. Вільхівка, с. Дуба, с. Дубшари, с. Іванівка, с. Князівське, с.Лецівка, с. Підлісся, с. Ріпне, с. Рошняте, с. Цінева, с. Ясеновець), Калуської міської, Новицької сільської (с. Бережниця, с. Берлоги, с. Грабівка, с. Добровляни, с. Завій, с. Зелений Яр, с. Новиця, с. Підмихайля, с. Середній Угринів, с. Старий Угринів), Перегінської селищної (с. Бабське, с. Гриньків, с. Закерничне, с. Красне, с. Кузьминець, с. Лази, с.Ловаги, с. Небилів, с. Осмолода, с.м.т. Перегінське, с. Погар, с. Сливки, с. Слобода-Небилівська, с. Турівка, с. Черепина, с. Ясень), Рожнятівської селищної (с. Вербівка, с. Верхній Струтинь, с. Камінь, с. Нижній Струтинь, с. Петранка, с. Рівня, с.м.т. Рожнятів, с. Сваричів, с. Слобода-Рівнянська, с. Топільське), Спаської сільської (с. Липовиця, с. Луги, с. Підсухи, с. Погорілець, с. Спас, с Суходіл) територіальних громад.

Коломийський район - Район (з адміністративним центром у місті Коломия) у складі територій Гвіздецької селищної (с. Берем'яни, с.м.т. Гвіздець, с. Кулачківці, с. Малий Гвіздець, с. Остапківці, с. Старий Гвіздець, с. Хом'яківка, с. Чехова), Городенківської міської, Заболотівської селищної (с. Балинці, с. Борщів, с. Борщівська Турка, с. Бучачки, с. Вишнівка, с. Ганьківці, с.м.т. Заболотів, с. Зібранівка, с. Іллінці, , с. Келихів, с. Любківці, с. Олешків, с. Рожневі Поля, с. Рудники, с. Троїця, с. Тростянець, с. Трофанівка, с. Тулуків, с. Хлібичин, с. Шевченкове), Коломийської міської, Коршівської сільської (с. Богородичин, с. Жукотин, с. Казанів, с. Коршів, с. Ліски, с. Лісна Слобідка, с. Михалків, с. Черемхів), Матеївецької сільської (с. Ганнів, с. Гуцулівка, с. Дебеславці, с. Залуччя, с. Замулинці, с. Корости, с. Кривоброди, с. Кринички, с. Кропивище, с. Липники, с. Матеївці, с. Перерив, с. Пилипи, с. Семаківці, с. Трач, с. Тростянка, с. Цуцулин), Нижньовербізької сільської (с. Великий Ключів, с. Верхній Вербіж, с. Ковалівка, с. Мишин, с. Нижній Вербіж, с. Спас), Отинійської селищної (с. Баб'янка, с. Боднарів, с. Виноград, с. Ворона, с. Глибока, с. Голосків, с. Грабич, с. Закрівці, с. Лісний Хлібичин, с. Молодилів, с. Нижня Велесниця, с.м.т. Отинія, с. Сідлище, с. Скопівка, с. Станіславівка, с. Струпків, с. Торговиця, с. Угорники, с. Хоросна), Печеніжинської селищної (с. Кийданці, с. Княждвір, с. Малий Ключів, с. Марківка, с. Молодятин, с.м.т. Печеніжин, с. Рунгури, с. Слобода, с Сопів), Підгайчиківської сільської (с. Джурків, с. Загайпіль, с. Кобилець, с. Назірна, с. Пищаче, с. Підгайчики), П’ядицької сільської (с. Велика Кам'янка, с. Годи-Добровідка, с. Мала Кам'янка, с. П'ядики, с. Студлів, с. Турка, с. Фатовець, с. Ценява, с. Ясінки), Снятинської міської, Чернелицької селищної (с. Вільхівці, с. Далешове, с. Дубка, с. Колінки, с. Копачинці, с. Корнів, с. Кунисівці, с. Репужинці, с. Хмелева, с.м.т. Чернелиця) територіальних громад.

Косівський район - Район (з адміністративним центром у місті Косів) у складі територій Косівської міської, Космацької сільської (с. Брустури, с. Космач, с. Прокурава), Кутської селищної (с. Великий Рожин, с.м.т. Кути, с. Малий Рожин, с. Розтоки, с. Слобідка, с. Старі Кути, с. Тюдів), Рожнівської сільської (с. Кобаки, с. Рибне, с. Рожнів, с. Химчин), Яблунівської селищної (с. Акрешори, с. Баня-Березів, с. Вижній Березів, с. Люча, с. Лючки, с. Нижній Березів, с. Середній Березів, с. Стопчатів, с. Текуче, с. Уторопи, с.м.т. Яблунів) територіальних громад.

Надвірнянський район - Район (з адміністративним центром у місті Надвірна) у складі територій Ворохтянської селищної (с.м.т. Ворохта, с. Татарів), Делятинської селищної (с. Білі Ослави, с.м.т. Делятин, с. Заріччя, с. Чорний Потік, с. Чорні Ослави), Ланчинської селищної (с. Вишнівці, с. Глинки, с. Добротів, с.м.т. Ланчин, с. Середній Майдан), Надвірнянської міської, Пасічнянської сільської (с.м.т. Битків, с. Білозорина, с. Букове, с. Зелена, с. Максимець, с. Мозолівка, с. Пасічна, с. Пнів, с. Постоята, с. Соколовиця, с. Черник), Переріслянської сільської (с. Волосів, с. Гаврилівка, с. Перерісль, с. Фитьків, с. Цуцилів), Поляницької сільської (с. Бистриця, с. Вороненко, с. Згари, с. Климпуші, с. Поляниця, с. Причіл, Яблуниця), Яремчанської міської територіальних громад.

Місто Івано-Франківськ - Місто (з адміністративним центром у місті Івано-Франківськ) у складі територій с. Березівка, с. Братківці, с. Вовчинець, с. Добровляни, с. Драгомирчани, м. Івано-Франківськ, с. Камінне, с. Колодіївка, с. Крихівці, с. Микитинці, с. Підлужжя, с. Підпечери, с. Радча, с. Тисменичани, с. Угорники, с Узин, с. Хриплин, с. Черніїв, с. Чукалівка.

Місто Болехів - Місто (з адміністративним центром у місті Болехів) у складі територій м. Болехів, с. Бубнище, с. Буковець, с. Гузіїв, с. Заріччя, с. Козаківка, с. Міжріччя, с. Поляниця, с. Сукіль, с. Танява, с.Тисів.

Місто Бурштин - Місто (з адміністративним центром у місті Бурштин) у складі територій с. Бовшів, м. Бурштин, с. Вигівка, с. Дем'янів, с. Діброва, с. Задністрянське, с. Заливки, с. Коростовичі, с. Куничі, с. Куропатники, с. Насташине, с. Новий Мартинів, с. Озеряни, с. Різдвяни, с. Сарники, с. Слобода, с. Старий Мартинів, с. Тенетники, с. Юнашків.

Місто Городенка - Місто (з адміністративним центром у місті Городенка) у складі територій с. Білка, с. Вербівці, с. Виноград, с. Вікно, с. Воронів, с. Глушків, м. Городенка, с. Городниця, с. Котиківка, с. Лука, с. Михальче, с. Монастирок, с. Незвисько, с. Новоселівка, с. Олієво-Корнів, с. Олієво-Королівка, с. Острівець, с. Передівання, с. Поточище, с. Прикмище, с. Пробабин, с. Раковець, с. Рашків, с. Рогиня, с. Росохач, с. Семаківці, с. Семенівка, с. Серафинці, с. Слобідка, с. Сороки, с. Стрільче, с. Тишківці, с. Топорівці, с. Торговиця, с. Уніж, с. Хвалибога, с. Чернятин, с. Чортовець, с. Якубівка, с. Ясенів-Пільний.

Місто Долина - Місто (з адміністративним центром у місті Долина) у складі територій с. Белеїв, с. Велика Тур'я, с. Гериня, с. Гошів, с. Грабів, с. Діброва, м. Долина, с. Княжолука, с. Крива, с. Лоп'янка, с. Мала Тур'я, с. Надіїв, с. Новичка, с. Оболоння, с. Підбережжя, с. Рахиня, с. Слобода-Долинська, с. Солуків, с. Тростянець, с. Тяпче, с. Яворів, с. Якубів.

Місто Калуш - Місто (з адміністративним центром у місті Калуш) у складі територій с. Бабин-Зарічний, с. Боднарів, с. Вістова, с. Голинь, с. Довге-Калуське, м. Калуш, с. Копанки, с. Кропивник, с. Мислів, с. Мостище, с. Пійло, с. Ріп'янка, с. Середній Бабин,с. Сівка-Калуська,с. Студінка, с. Тужилів,с. Яворівка.

Місто Коломия - Місто (з адміністративним центром у місті Коломия) у складі територій с. Воскресинці, с. Грушів, с. Іванівці, м. Коломия, с. Корнич,с. Королівка, с. Кубаївка, с. Раківчик, с. Саджавка, с. Товмачик, с. Шепарівці.

Місто Надвірна - Місто (з адміністративним центром у місті Надвірна) у складі територій с. Верхній Майдан, с. Гвізд, с. Красна, с. Лісна Велесниця, с. Лісна Тарновиця, с. Лоєва, с. Мирне, с. Млини, с. Молодків, м. Надвірна, с. Назавизів, с. Парище, с. Стримба.

Місто Рогатин - Місто (з адміністративним центром у місті Рогатин) у складі територій с. Бабухів, с. Беньківці, с. Березівка, с. Бойки, с. Васючин, с. Вербилівці, с. Верхня Липиця, с. Вигода, с. Виспа, с. Вільхова, с. Воронів, с. Воскресинці, с. Гоноратівка, с. Городиська, с. Григорів, с. Григорівська Слобода, с. Данильче, с. Дегова, с. Дички, с. Добринів, с. Долиняни, с. Жовчів, с. Журів, с. Загір'я, с. Заланів, с. Залип'я, с. Залужжя, с. Зеленів, с. Йосипівка, с. Кам'янка, с. Кліщівна, с. Княгиничі, с. Конюшки, с. Корчунок, с. Кривня, с. Кутці, с. Липівка, с. Лісова, с. Лопушня, с. Луковище, с. Лучинці, с. Любша, с. Малий Заланів, с. Малинівка, с. Межигаї, с. Мельна, с. Нижня Липиця, с. Обельниця, с. Перенівка, с. Пилипівці, с. Підбір'я, с. Підвиння, с. Підгороддя, с. Підкамінь, с. Підмихайлівці, с. Погребівка, с. Помонята, с. Потік, с. Приозерне, с. Пуків, с. Путятинці, м. Рогатин, с. Руда, с. Світанок, с. Стефанівка, с. Стратин, с. Уїзд, с. Фрага, с. Черче, с. Чесники, с. Явче, с. Яглуш.

Місто Снятин - Місто (з адміністративним центром у місті Снятин) у складі територій с. Белелуя, с. Будилів, с. Видинів, с. Вовчківці, с. Горішнє Залуччя, с. Джурів, с. Долішнє Залуччя, с. Драгасимів, с. Завалля, с. Задубрівці, с. Запруття, с. Княже, с. Красноставці, с. Новоселиця, с. Орелець, с. Підвисоке, с. Попельники, с. Потічок, с. Прутівка, с. Русів, м. Снятин, с. Стецева, с. Стецівка, с. Тулова, с. Тучапи, с. Устя, с. Хутір-Будилів.

Місто Тисмениця - Місто (з адміністративним центром у місті Тисмениця) у складі територій с. Вільшаниця, с. Клубівці, с. Красилівка, с. Липівка, с. Марківці, с. Милування, с. Нова Липівка, с. Нові Кривотули, с. Одаї, с. Погоня, с. Пшеничники, с. Рошнів, с. Слобідка, с. Старі Кривотули, с. Студинець, с. Терновиця, м. Тисмениця, с. Хом’яківка, с. Чорнолізці.

Місто Тлумач - Місто (з адміністративним центром у місті Тисмениця) у складі територій с. Антонівка, с. Бортники, с. Братишів, с. Буківна, с. Бушкалик, с. Вікняни, с. Вільне, с. Гончарівка, с. Гостів, с. Грабичанка, с. Гринівці, с. Грушка, с. Діброва, с. Загір'я, с. Золота Липа, с. Колінці, с. Королівка, с. Купелів, с. Кутище, с. Лиса Гора, с. Локітка, с. Мельники, с. Надорожна, с. Нижнів, с. Новосілка, с. Олешів, с. Остриня, с. Палагичі, с. Петрилів, с. Попелів, с. Прибилів, с. Пужники, с. Смерклів, с. Тарасівка, м. Тлумач.

Місто Яремче - Місто (з адміністративним центром у місті Яремче) у складі територій с. Микуличин, м. Яремче.

Місто Галич - Місто (з адміністративним центром у місті Галич) у складі територій с. Блюдники, с. Бринь, с. Височанка, с. Вікторів, м. Галич, с. Ганнівці, с. Демешківці, с. Дорогів, с. Залуква, с. Козина, с. Колодіїв, с. Комарів, с. Крилос, с. Курипів, с. Мединя, с. Німшин, с. Острів, с. Перлівці, с. Поплавники, с. Придністров'я, с. Пукасівці, с. Сапогів, с. Сокіл, с. Суботів, с. Темирівці, с. Шевченкове.

Місто Косів - Місто (з адміністративним центром у місті Косів) у складі територій с. Бабин, с. Вербовець, с. Город, м. Косів, с. Микитинці, с. Пістинь, с. Річка, с. Смодна, с. Снідавка, с. Соколівка, с, Старий Косів, с. Черганівка, с. Шепіт, с. Шешори, с. Яворів.

Top