Правила та умови користування вебсайтом "Мережа Вебсайтів Нерухомості" - Івано-Франківськ

В редакції від 8 лютого 2021 року

Загальна інформація

Дані Правила користування вебсайтом (надалі Правила) регулюють відносини щодо користування вебсайтами в мережі Інтернет за уніфікованим локатором ресурсу або адресою ресурсу https://www.realestate.if.ua та будь-яким піддоменом чи субдоменом в межах основного домена: *.realestate.if.ua, де замість симовла "*" може бути будь-яке припустиме ім'я (що надалі називається "Вебсайт") між підприємцем (іменованим надалі — Власник) і Користувачем Вебсайту, (іменованим надалі "Користувач"). Користувачем є будь-яка особа, яка використовує даний Вебсайт для особистих потреб, або особа яка хоча б один раз відвідала сторінки цього Вебсайту.

Умови обмеження відповідальності

Будь який Користувач Вебсайту, який надіслав свої дані про себе та власну нерухомість для подальшої публікації у якості оголошення на цьому Вебсайті, погоджується з цими умовами і правилами та приймає на себе зазначені в цих умовах та правилах права і обов'язки, пов'язані з використанням цього Вебсайту.

Власник та Адміністрація вебсайту "https://www.realestate.if.ua" не несуть відповідальності за збитки, що виникли у зв'язку з використанням або неможливістю використання цього вебсайту.

Користувач Вебсайту розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність, як за текст своїх повідомлень, так і за будь-які інші інформаційно-цифрові дані, а саме оголошення у загальновизнаних форматах (TXT, DOC, PDF та їм подібні), музику, звуки, фотознимки, графіку, відео, повідомлення та інші інформаційно-цифрові матеріали (далі "Матеріали"), публічно опубліковані або передані в приватному порядку для публікації на цьому Вебсайті. Користувач розуміє, що, використовуючи Вебсайт, Користувач може побачити матеріали, які є неприйнятними і образливими, негідними або суперечними. Користувач Вебсайту зобов'язується поважати права третіх осіб, дотримуватися усталених традицій та етичних правил мережі Інтернет, не зловживати можливостями Вебсайту з цілями, що суперечать нормам моралі. При розміщенні на Вебсайті будь-яких пропозицій, у тому числі оголошень про дії чи то операції з нерухомістю, яка належить на правах власності Користувачу чи третім особам від імені яких подаються Матеріали Користувачем чи представляються їх інтереси.

Правила публікації оголошень

"Мережа Вебсайтів Нерухомості" - Івано-Франківськ створює та надає можливості опублікувати оголошення на цьому Вебсайті.

Будь хто незалежно від правового (юридичного) статусу особи може безкоштовно опублікувати власне оголошення про нерухомість на цьому Вебсайті.

Будь яка фізична чи юридична особа може подати тільки одне безкоштовне оголошення з одного чи на один номер телефону.

Ідентифікатором оголошення є номер телефону подавача інформації про нерухомість. Тобто ви можете подати одне безкоштовне оголошення на один номер телефону, якщо у вас є два або більше номерів телефону тоді ви можете подати стільки ж безкоштовних оголошень з ім'ям та прізвищем одного і того ж продавця, але з різним вмістом інформації про нерухомість. Простіше кажучи один номер телефону одне безкоштовне оголошення.

Оголошення повинно містити інформацію тільки про нерухомість.

"Мережа Вебсайтів Нерухомості" - Івано-Франківськ, приймає голошення тільки про нерухомість, яка знаходиться в межах Івано-Франківської області. Якщо ви хочете подати оголошення про об'єкті нерухомості, який знаходиться в іншому регіоні Україні, та виберіть свій регіон.

Обов'язковими для публікації оголошення є такі дані про нерухомість:

 1. Інформація про дію яку ви чините з нерухомістю, а саме "Продаю" чи "Передаю в оренду"
 2. Інформація про тип нерухомості. Це те, що ви продаєте або передаєте в оренду, це може бути Квартира, Будинок, Гараж, Кімната, Частина будинку, Частина квартири, Магазин, Виробниче приміщення чи просто Нежитлове приміщення, Склад і тому подібне.
 3. Інформація про загальну кількість метрів квадратних наявної площі у об'єкта нерухомості.
 4. Інформація про загальну кількість метрів квадратних наявної площі землі у об'єкті нерухомості. Це ті квадратні метри землі, які є невідємною частиною вашої нерухомості і продаються разом з об'єктом нерухомості.
 5. Інформація про кількість житлових кімнат.
 6. Інформація про поверх на якому знаходиться об'єкт нерухомості, якщо це багатоповерховий (квартирний) будинок.
 7. Інформація про кількість поверхів у об'єкта нерухомості.
 8. Інформація про район області у якому знаходиться об'єкт нерухомості. Якщо об'єкт нерухомості знаходиться у місті або у містечку, тоді просто вказуєте назву міста, містечка не вказуючи район.
 9. Інформація про населений пункт у якому знаходиться об'єкт нерухомості, це може бути Місто, Містечко, Селище Міського Типу, Селище, Село, Хутір.
 10. Інформація про адресу де знаходиться об'єкт нерухомості, це може бути найменування Вулиці, Площі, Проспекту, Бульвару, Алеї, Майдану, Провулку, Узвозу.
 11. Інформація про номер об'єкта нерухомості, якщо це квартира або будинок тоді вказуєте номер будинку (приклад 50 чи 100 або 26 А чи 19 Б), якщо це земля або земельна ділянка тоді вказуєте номер об'єкта нерухомості, який знаходиться поруч вашої нерухомості та надайте кадастровий номер (надається тільки якщо об'єкт нерухомості - земля)
 12. Інформація про вартість об'єкта нерухомості. Ціну можна вказувати у гривнях, євро або доларах США. Ціну в оголошенні буде конвертовано у національну валюту України гривню автоматично.
 13. Інформація про контактну особу, яка продає чи то передає в оренду об'єкт нерухомості. Подавач оголошення повинен вказати Ім'я і Прізвище або Прізвище, Ім'я, по Батькові власника або представника власника того хто буде відповідати на запити Користувачів (відвідувачів) Вебсайту про опубліковану нерухомості.
 14. Інформація про контактний номер телефону власника чи представника власника у такому форматі +380 (три цифри - код країни) 00 (дві цифри - код оператора зв'язку) 0000000 (сім цифр - номер телефону). Зразок: +38 050 49 49 6 49.

Способи передачі даних про об'єкт нерухомості

 1. Служба коротких повідомлень (SMS/СМС) (мобільний зв'язок)
 2. Електронна пошта (мережа Інтернет)
 3. Застосунки Skype, WhatsApp (мережа Інтернет)
 4. Соціальні мережі (мережа Інтернет)
 5. Телефонний зв'язок за допомогою мобільного (смартфон) або стаціонарного (звичайний) телефонів

Надіслати своє безкоштовне оголошення можна на телефон +38 050 49 49 6 49 або через соціальні додатки та мережі чи з цього вебсайту заповнивши форму або написавши листа електронною поштою, посилання вказані нижче:

Адміністрація Вебсайту "Мережа Вебсайтів Нерухомості" залишає за собою право на зміну або оновлення даних 'Правила та умови користування' у будь-який час без попереднього попередження.

Top