Правила та умови користування вебсайтом "Мережа вебсайтів нерухомості" - Івано-Франківськ

В редакції від 22 вересня 2020 року

Загальна інформація

Дані Правила користування вебсайтом (надалі Правила) регулюють відносини щодо користування вебсайтами в мережі Інтернет за уніфікованим локатором ресурсу або адресою ресурсу https://www.realestate.if.ua та будь-яким піддоменом чи субдоменом в межах основного домена: *.realestate.if.ua, де замість симовла "*" може бути будь-яке припустиме ім'я (що надалі називається "Вебсайт") між підприємцем (іменованим надалі — Власник) і Користувачем Вебсайту, (іменованим надалі "Користувач"). Користувачем є будь-яка особа, яка використовує даний Вебсайт для особистих потреб, або особа яка хоча б один раз відвідала сторінки цього Вебсайту.

Умови обмеження відповідальності

Будь який Корисутвач Вебсайту, який надіслав свої дані про себе та власну нерухомість для подальшої публікації у якості оголошення на цьому Вебсайті, погоджується з цими умовами і правилами та приймає на себе зазначені в цих умовах та правилах права і обов'язки, пов'язані з використанням цього Вебсайту.

Власник та Адміністрація вебсайту "https://www.realestate.if.ua" не несуть відповідальності за збитки, що виникли у зв'язку з використанням або неможливістю використання цього вебсайту.

Користувач Вебсайту розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність, як за текст своїх повідомлень, так і за будь-які інші інформаційно-цифрові дані, а саме оголошення у загальновизнаних форматах (TXT, DOC, PDF та їм подібні), музику, звуки, фотографії, графіку, відео, повідомлення та інші інформаційно-цифрові матеріали (далі "Матеріали"), публічно опубліковані або передані в приватному порядку для публікації на цьому Вебсайті. Користувач розуміє, що, використовуючи Вебайт, Користувач може побачити матеріали, які є неприйнятними і образливими, негідними або суперечними. Користувач Вебсайту зобов'язується поважати права третіх осіб, дотримуватися усталених традицій та етичних правил мережі Інтернет, не зловживати можливостями Себсайту з цілями, що суперечать нормам моралі. При розміщенні на Вебсайті будь-яких пропозицій, у тому числі оголошень про дії чи то операції з нерухомістю, яка належить на правах власності Користувачу чи третім особам від імені яких подаються Матеріали Користувачем чи представляються їх інтереси.

Правила публікації оголошень

"Мережа вебсайтів нерухомості" - Івано-Франківськ створює та надає можливості опублікувати оголошення на цьому Вебсайті.

Будь хто незалежно від правового (юридичного) статусу особи може безкоштовно опублікувати власне оголонення про нерухомість на цьому Вебсайті.

Будь яка фізична чи юридична особа може подати тільки одне безкоштовне оголошення.

Оголошення повинно містити інформацію тільки про нерухомість.

"Мережа вебсайтів нерухомості" - Івано-Франківськ, приймає голошення тільки про нерухомість, яка знаходиться в межах Івано-Франківської області. Якщо ви хочете подати оголошення про об'єкті нерухомості, який знаходиться в іншому регіоні Україні, та виберіть свій регіон.

Обов'язковими для публікації оголошення є такі дані про нерухомість:

 1. Інформація про дію яку ви чините з нерухомістю, а саме "Продаю" чи "Передаю в оренду"
 2. Інформація про тип нерухомості. Це те, що ви продаєте або передаєте в оренду, це може бути Квартира, Будинок, Гараж, Кімната, Частина будинку, Частина квартири, Магазин, Виробниче приміщення чи просто Нежитлове приміщення, Склад і тому подібне.
 3. Інформація про загальну кількість метрів квадратних наявної площі у об'єкта нерухомості.
 4. Інформація про загальну кількість метрів квадратних наявної площі землі у об'єкті нерухомості. Це ті квадратні метри землі, які є невідємною часттиною вашої нерухомості і продаються разом з об'єктом нерухомості.
 5. Інформація про кількість житлових кімнат.
 6. Інформація про поверх на якому знаходиться об'єкт нерухомості, якщо це багато поверховий (квартирний) будинок.
 7. Інформація про кількість поверхів у об'єкта нерухомості.
 8. Інформація про район області у якому знаходиться об'єкт нерухомості. Якщо об'єкт нерухомості знаходиться у міст, тоді просто вказуєте назву міста не вказуючи район.
 9. Інформація про населений пункт у якому знаходиться об'єкт нерухомості, це може бути Місто, Село, Селище, Селище міського типу і тому подібне.
 10. Інформація про адресу де знаходиться об'єкт нерухомості, це може бути найменування вулиця, площі, проспекту і тому подібне.
 11. Інформація про вартість об'єкта нерухомості. Ціну можна вказувати у гривнях, євро або доларах США. Ціна в оголошенні буде конвертовано у гривні автоматично.
 12. Інформація про контактну особу, яка продає чи то передає в оренду об'єкт нерухомості. Подавач оголошення повинен вказати Ім'я і Прізвище або Прізвище, Ім'я, по Батькові власника або преставника власника того хто буде відповідати на запити Користувачів (відвідувачів) Вебсайту про опубліковану нерухомості.
 13. Інформація про контактний номер телефону власника чи представнкиа власника у такому форматі +38 (дві цифтри - код країни) 000 (три цифри - код оператора звязку) 0000000 (сім цифер - номер тулефону). Зразок: +380674330066.

Способи передачі даних про об'єкт нерухомості

 1. Служба коротких повідомлень (SMS/СМС) (мобільний зв'язок)
 2. Електронна пошта (мережа Інтернет)
 3. Застосунки Skype, WhatsApp (мережа Інтернет)
 4. Соціальні мережі (мережа Інтернет)
 5. Телефонний зв'язок за допомогою мобільного (сматрфон) або стаціонарного (звичайний) телефонів

Адміністрація Вебсайту "Мережа вебсайтів нерухомості" залишає за собою право на зміну або оновлення даних 'Правила та умови користування' у будь-який час без попереднього попередження.

Top