Продаємо будівельні матеріали

Це демонстраційна сторінка...


logo

Івано-Франківськ, Тисмениця, Галич

Компанія "БудПром"

Магазин "Все для будівництва" продає будівельні матеріали в широкому асертименті цегла, цемент, пісок, камінь, щебінь, шлакоблоки та багато інших різних необхідних у будівництві матеріалів

Коломия, Надвірна

Продаю величезний асортимент матеріалів, призначених для утеплення та оздоблення фасадів, пінопласт, мінеральну вату, клей, декоративну штукатурку, тощо...

Компанія "Магазин 2"

"Магазин 1" продає Будіве́льні матеріа́ли — це різні за складом, структурою, формою та властивостями речовини, застосовувані безпосередньо для будівництва споруд або для виготовлення з них збірних елементів на спеціалізованих підприємствах.

Надвірна

"Магазин 3" продає Будіве́льні матеріа́ли — це різні за складом, структурою, формою та властивостями речовини, застосовувані безпосередньо для будівництва споруд або для виготовлення з них збірних елементів на спеціалізованих підприємствах.

Компанія "Магазин 4"

"Магазин 4" продає Будіве́льні матеріа́ли — це різні за складом, структурою, формою та властивостями речовини, застосовувані безпосередньо для будівництва споруд або для виготовлення з них збірних елементів на спеціалізованих підприємствах.

Підприємець Степан Бандера

Івано-Франківська область

Продаю в асортименті деревену для будівництва та ремонтних робіт. Оброблена дошка для підлоги, внутрішньої та зовнішньої обробки стін, фасадів. Суха дошка різного розміру в асортименті.

Компанія "Магазин 5"

Тисмениця

"Магазин 5" продає Будіве́льні матеріа́ли — це різні за складом, структурою, формою та властивостями речовини, застосовувані безпосередньо для будівництва споруд або для виготовлення з них збірних елементів на спеціалізованих підприємствах.

Компанія "Магазин 7"

"Магазин 7" продає Будіве́льні матеріа́ли — це різні за складом, структурою, формою та властивостями речовини, застосовувані безпосередньо для будівництва споруд або для виготовлення з них збірних елементів на спеціалізованих підприємствах.

Компанія "Магазин 8"

"Магазин 8" продає Будіве́льні матеріа́ли — це різні за складом, структурою, формою та властивостями речовини, застосовувані безпосередньо для будівництва споруд або для виготовлення з них збірних елементів на спеціалізованих підприємствах.

Компанія "Магазин 9"

"Магазин 9" продає Будіве́льні матеріа́ли — це різні за складом, структурою, формою та властивостями речовини, застосовувані безпосередньо для будівництва споруд або для виготовлення з них збірних елементів на спеціалізованих підприємствах.


Top