Нерухомість у місті Івано-Франківськ

Територіальна громада (з адміністративним центром у місті Івано-Франківськ) у складі території Івано-Франківської міської (с. Березівка, с. Братківці, с. Вовчинець, с. Добровляни, с. Драгомирчани, м. Івано-Франківськ, с. Камінне, с. Колодіївка, с. Крихівці, с. Микитинці, с. Підлужжя, с. Підпечери, с. Радча, с. Тисменичани, с. Угорники, с Узин, с. Хриплин, с. Черніїв, с. Чукалівка) територіальної громади. (мапа меж територіальної громади)

Івано-Франківськ — місто на заході України, адміністративний центр Івано-Франківської області. Засноване у 1662 році, нині має населення близько 230 тисяч осіб. Відомий своєю історичною архітектурою, зокрема Ратушею та Катедральним собором Святого Воскресіння. Місто є важливим економічним і культурним центром регіону, має кілька вищих навчальних закладів та розвинену туристичну інфраструктуру.


Оголошення про нерухомість в місті Івано-Франківськ

Ринок нерухомості Івано-Франківська активно розвивається. Попит зосереджений на сучасних житлових комплексах, як в центрі, так і на околицях міста. Ціни на житло є помірними у порівнянні з іншими обласними центрами України. Інфраструктура міста, зручне транспортне сполучення і близькість до Карпат роблять нерухомість привабливою для інвестицій.

У передмісті та середмісті міста Івано-Франківськ розташована велика кількість новобудов і вторинної нерухомості, де присутні не лише різно-планові квартири, а й гаражі для зберігання автомобілів, а також підсобні і підвальні приміщення для побутових та комерційних потреб. Серед цієї нерухомості є значна площа землі для будівництва нових будинків та квартир, доступних для оренди на тривалий чи короткий період. Крім того, окрім житла в різних спорудах є нежитлова нерухомість, що відкриває широкі можливості для комерційної діяльності у цих приміщеннях та розвитку бізнесу містян

Нерухомість у мікрорайонах міста Івано-Франківськ: Арсенал, Бам, Брати, Будівельників, Вокзал, Гірка, Городок, Долина, Калинова Слобода, Кант, Каскад, Кішлак, Майзлі, Набережна, Опришиівці, Пасічна, Позитрон, Полісся, Рінь, Софіївка, Угринів, Центр, житлові комплекси передмістя та середмістя

Top