Послуги що надаються мережею вебсайтів нерухомості

Прийом та Публікація одного оголошення

Приймаємо від фізичних та юридичних осіб для подальшої публікації на цьому вебсайті інформацію про один об'єкт нерухомості, який знаходиться в Івано-Франківській області та відповідає 'Правилам публікації оголошень'.

Прийом та Публікація більше одного оголошення

Приймаємо для подальшої публікації на цьому вебсайті інформацію про нерухомість, яка знаходиться в Івано-Франківській області та відповідає 'Правилам публікації оголошень'. Оплату послуги пропонуємо за кожне додаткове оголошення за один день (добу) і не менше ніж за три місяці.

Персональна сторінка оголошення

Створюємо та публікуємо в межах цього вебсайту окрему сторінку з більш розширеним поданням інформації про об'єкт нерухомості.

Персональна сторінка продавця нерухомості

Створюємо та публікуємо в межах цього вебсайту окрему сторінку про продавця нерухомості, його послуги та переліком об'єктів нерухомості, які пропонує продавець на продаж чи в оренду.

Персональна сторінка забудовника нерухомості

Створюємо та публікуємо в межах цього вебсайту окрему сторінку про забудовника нерухомості, його послуги та переліком об'єктів нерухомості, які збудовані забудовником та переліком об'єктів нерухомості, які пропонує забудовник на продаж чи в оренду.

Фотознімкування об'єкта нерухомості

Фотознімкування та обробка фотознімків об'єкта нерухомості з подальшим їх розміщенням на цьому вебсайті.

Відеознімкування об'єкта нерухомості

Відеознімкування та обробка відеознімків об'єкта нерухомості з подальшим їх розміщенням на цьому вебсайті.

Опис об'єкта нерухомості

Текстовий опис об'єкта нерухомості з подальшим їх розмішення на цьому вебсайті.

* - за один місяць

Top